top of page
Light pink water lily

Grāmata "Gudrības Vārds 10"

Izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu grāmatu latviešu valodā "Gudrības Vārds 10". Šajā grāmatā ir apkopoti divdesmit pirmā cikla vēstījumi, ko Gudrības Valdoņi ar savas sūtnes T. Mikušinas starpniecību ir devuši cilvēcei no 2014. gada 20. līdz 27. decembrim.

Šī cikla vēstījumos īpašu vietu ieņem Gudrības Valdoņu brīdinājumi par sarežģīto stāvokli, kādā pašlaik ir nonākusi cilvēce, un par lielo cilvēces uzkrāto karmu. Valdoņi savos vēstījumos vēl un vēlreiz uzsver vissvarīgākos momentus, kas mums jāatceras katru dienu: saglabāt iekšējo līdzsvaru un Mīlestību pret visu un visiem, lūgt Dievu būt ar mums un vadīt mūsu dzīvi, un visu, ko mēs darām, veltīt Dievam, jo bez Dieva nav nākotnes.

10 gadu laikā no 2005. gada līdz 2014. gadam Gudrības Valdoņi ar Lielās Baltās Brālības Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību ir devuši cilvēcei visu Mācību tik pilnīgi, cik cilvēces pašreizējā apziņa spēj to uztvert. Ir pateikts viss, ko mums pašlaik ir svarīgi zināt. Tik plašai auditorijai - visai Zemes cilvēcei pirmo reizi ir dotas slepenās zināšanas, kas agrākajos laikos bija apgūstamas tikai mistēriju skolās, ir sniegti norādījumi un ieteikumi mūsu apziņas paātrinātai mainīšanai, zināšanas par kosmisko ciklu maiņu un to, kas notiek uz planētas šajā sakarā, un daudzas citas mums vajadzīgas zināšanas. Šī ir Gudrības Valdoņu sniegtā palīdzība cilvēcei sarežģītajā pārejas posmā.

Šis vēstījumu cikls ir pēdējais, bet tas nenozīmē, ka Zemes cilvēcei netiks sniegta palīdzība. Valdoņi paliks ar mums un palīdzēs cilvēcei arī turpmāk, tikai citādi.

Grāmatai pielikumā ir skaņu ierakstu disks, kurā ir visi šā divdesmit pirmā cikla diktātu audioieraksti, ko veikusi pati Tatjana Mikušina tūlīt pēc katra diktāta saņemšanas tā Dievišķā Valdoņa klātbūtnē, kurš ir devis diktātu.

Līdz ar šīs grāmatas iznākšanu visa Gudrības Valdoņu 21. gs. ar Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību dotā Mācība ir izdota grāmatās "Gudrības Vārds 1 - 10" latviešu valodā.

Grāmata "Gudrības Vārds 10" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties arī citas

T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/ iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page