top of page

Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara

Varenais Uzvara ir Kosmiska Būtne no Venēras, kura uzticība Uzvaras Liesmai vairāk nekā simt tūkstoš gadus deva Viņam varu pār Liesmu pa visu kosmosu.

Viņa Mīlestība uz Kristus Uzvaru ir paraugs tām dvēselēm, kas evolucionē uz Zemes. Varenais Uzvara bija tas, kurš XX gadsimta trīsdesmitajos gados atsaucās uz Sen Žermēna izteikto lūgumu par kosmisko palīdzību planētai Zeme. Viņš atnāca un stājās blakus ar Brīvības Valdoni Sen Žermēnu. Viņš piešķīra savu Uzvaras momentu Sen Žermēna plānu izpildīšanai planētai Zeme. Pateicoties tam, ka Varenais Uzvara un daudzas citas kosmiskās Būtnes nāca palīgā Sen Žermēnam, Viņa lūgumus par žēlastību Zemes cilvēcei Karmas Valdes locekļi, Valdoņi apmierināja.

Literatūra:

1. Микушина Т.Н. КНИГА МУДРОСТИ. Послания Владык. – Омск: Издательский Дом «СириуС», 2018.

2. Профет Марк Л., Профет Элизабет Клэр. Владыки и их Обители. Энциклопедия. – М: М-Аква, 2006.

  

[1] Беседы «Я ЕСМЬ» Возлюбленного Могущественного Победы (Chicago, IL., Saint-Germain Press, 1949).

Kad Uzvara pirmo reizi tapa zināms Zemes cilvēkiem, viņu nosauca par "Lielo Valdoni no Venēras". Viņš skaidroja, kā dabūjis savu vārdu: "Dievišķie Valdoņi, kuri veikuši augšupcelšanos no planētas Zeme, bija devuši man vārdu "Uzvara", jo viss, ko es centos darīt, bija paveikts ar Uzvaru!

Manā apziņā vai pasaulīgajā darbībā nav (un nebija milzīga laika periodā) nevienas tādas lietas, kad varētu atcerēties kādus ierobežojumus!

Es pazinu tikai Uzvaru tūkstošiem gadu laikā". [1]

 

Varenais Uzvara un Viņa mīlestība uz Uzvaru – tik tiešām tā ir Uzvaras Zvaigzne, šī Zvaigzne ir mūsu pašu kauzālais ķermenis, bet mūsu personīgā Uzvara – tā ir Mīlestības Uzvara!

Varenais Uzvara īsteno Savu Kalpošanu kopā ar divpadsmit Valdoņiem – Viņa palīgiem, kā arī ar Uzvaras eņģeļu leģioniem. Viss Kosmoss ir Varenā Uzvaras mājas. Mūsu dienās Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara ir atnācis, pārvarēdams telpu un laiku no neaptveramajiem savas Mājas plašumiem.

Viņš ir devis trīs iedvesmojošus vēstījumus par Uzvaru caur Lielās Baltās Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu. Varenais Uzvara deva savu pirmo vēstījumu 2005. gada 10. jūnijā, un pasludināja, ka Uzvaras stunda ir pienākusi!

Viņš atnesa priecīgu vēsti:

"Jūsu planēta pāriet jaunā jūsu evolūcijas posmā, un tas notiek tieši tagad."

Varenais Uzvara runā par to, ka šajā laikā, kā nekad agrāk, mums jābūt vērīgiem un uzmanīgiem attiecībā pret sevi, pret iekšējām pārmaiņām, kas notiek mūsos:

"Jums ir jāieklausās sevī. Jums ir jāsajūt sevi, jāizprot sevi. Jūs neesat tas, ko jūs redzat spogulī, jūs esat varenas garīgas būtnes, un sākas posms, kad jums visiem tas ir jāsajūt."

Tālāk Kosmiskā Būtne Uzvara skaidro, ka Viņš atnācis tieši tāpēc, lai pateiktu par mūsu iespēju – iemantot Jaunā laikmeta cilvēka apziņu:

"Jūs ieejat tajā līmenī, kas ļaus jums īstenot jūsu saiti ar savu Augstāko daļu bez agrākās piepūles. Visos laikos ir bijuši cilvēki, kas turējušies savrup un glabājuši sevī saskarsmes noslēpumu starp pasaulēm pat tad, kad aizkars bija maksimāli blīvs.

Ja dotu jums tēlainu salīdzinājumu, tad agrāk šis aizkars bija kā necaurredzama siena, bet tagad sākas laiks, kad šis aizkars kļūst līdzīgs mežģīņu plīvuram, caur kuru jūs varat redzēt un gūt daļēju priekšstatu par mūsu pasauli.

Un tieši es atnācu pie jums tagad, lai paziņotu jums par jūsu iespēju. Aizkars starp mūsu pasaulēm ir gatavs pārplīst kaut vai tūlīt. Jūsu apziņa ir vienīgais šķērslis, kas jums traucē ieraudzīt mūsu pasauli un nākt saskarē ar mūsu pasauli. Smalkās enerģijas strāvo jums cauri un vārda tiešajā nozīmē veido jūsu apziņu. Jauno apziņu. Jaunā Laikmeta cilvēka apziņu."

Varenais Uzvara atgādina, ka cilvēce nepieliek pietiekamas pūles, lai iesaistītos smalkajās pasaulēs. Taču Visumā ir spēkā Brīvās gribas likums, un neviens nevar to pārkāpt.

"Dievišķās Būtnes dara visu, kas no viņām atkarīgs, lai iesaistītu jūs mūsu pasaulē. Ja jūs pieliktu kaut tūkstošo daļu no tām pūlēm, ko pieliekam mēs, lai būtu iespējama jūsu saskarsme ar mūsu pasauli, tad jūs varētu īstenot savā apziņā zibenīgu izrāvienu bezgalībā, uz mūsu pasaulēm.

Brīnumains laiks ir sācies. Paraugieties pa logu. Vai jūs redzat to pašu pasauli? Katram tiek dotas izredzes. Un katrs pats pieņem savu lēmumu, pamatojoties uz Brīvās gribas likumu.

Es atnācu kā Betlēmes zvaigzne, kas pavēstīja Jēzus Kristus Piedzimšanu. Es atnācu pasludināt jums Kristus piedzimšanu jūsos. Tie no jums, kas ir uzvarējuši savu mirstīgo apziņu, saņems iespēju iegūt Kristus saprātu."
<...>

"Jūs sasniedzat Dievišķās apziņas virsotni ar jūsu uzvaru palīdzību, ko jūs gūstat citu pēc citas pār savu nereālo daļu, pār savu iznīcīgo, miesīgo prātu.

Jums cauri staro Kristus saprāts. Tas dzimst jūsos, un tas izaug jūsu pasaulē caur jūsu sirdīm jūsu acu mirdzumā, ar jūsu kalpošanu, ar jūsu darbībām, ko jūs paveicat visas dzīvības labā."
<...>
"Jūs sasniedzat Dievišķās apziņas virsotni ar jūsu uzvaru palīdzību, ko jūs gūstat citu pēc citas pār savu nereālo daļu, pār savu iznīcīgo, miesīgo prātu.

Jums cauri staro Kristus saprāts. Tas dzimst jūsos, un tas izaug jūsu pasaulē caur jūsu sirdīm jūsu acu mirdzumā, ar jūsu kalpošanu, ar jūsu darbībām, ko jūs paveicat visas dzīvības labā."

Sava ugunīgā Vēstījuma nobeigumā Kosmiskā Būtne Uzvara aicina mūs izraudzīties Uzvaru un virzīšanos uz mūsu Uzvaru tāpēc, ka tālab ir kosmiskā iespēja – Uzvaras stunda ir pienākusi!

"Šis laiks var kļūt par grandiozas uzvaras laiku, ko gūst vieni, un par laiku, kad citi cieš sakāvi."
<...>
"Mīļotie, nekad neaizmirstiet, ka jūs visi esat Dieva vēderā. Jūs visi sastādāt vienoto Dieva ķermeni, un pienāk brīdis, kad no jūsu vēlēšanās nekas daudz nav atkarīgs. Jūs esat nolemti uzvarai. Jums nav citas izvēles, kā tikai jūsu uzvara."
<...>
"Tāpēc izvēlieties savu uzvaru un izvēlieties virzīšanos uz savu Uzvaru. Es atnācu pateikt jums par kosmisko iespēju, kas tuvojas. Kas ir jau pienākusi tiem, kas ir gatavi to pieņemt. Uzvaras stunda ir pienākusi!"

Otrajā vēstījumā 2006. gada 29. decembrī Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara skaidroja sava vārda būtību:

"ES ESMU Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara!

Un, tā kā ES ESMU Uzvara, Es esmu uzvarošs!"

Varenais Uzvara apliecina, ka jums ir nepieciešams attīstīt tieši uzvaras īpašību sevī:

"Visa visuma evolūcija ir lemta Uzvarai. Un uzvarošo vai uzvaras īpašību jums vajag attīstīt sevī. Šī īpašība jums ir pilnīgi nepieciešama. Tāpēc, ka visā cilvēces stagnantā vēstures perioda laikā tieši uzvarošās, uzvaras īpašības jums vienmēr ir pietrūcis."

Viņš atgādina mums arī mūsu Dievišķību, mūsu Dievišķo izcelsmi un nepieciešamību gūt uzvaru pār mūsu nereālo daļu, jo bez Dievišķības iemantošanas nav iespējama turpmākā evolucionārā attīstība šajā visumā:

"... es atnācu iemācīt jums uzvaras apstiprināšanu. Tieši tad, kad jūs atsakāties no jebkurām cilvēciskām nepilnībām un nekvalitatīviem stāvokļiem, tieši tad jūs gūstat jūsu uzvaru pār nereālām izpausmēm un apstiprināt sevī Dievišķību."
<...>
Es atnācu atgādināt jums par jūsu Dievišķo izcelšanos un nepieciešamību gūt uzvaru pār jūsu nereālo daļu. Jūs pārāk esat saraduši ar savu nereālo daļu miljonu gadu klejojumos pa jūsu pasauli. Taču neviens nevar jūs piespiest atteikties no jūsu nereālās daļas. Šis lēmums jums pašiem ir jāpieņem savā sirdī."
<...>
"Jums jātiecas uz Dievišķību, un jums ir jāšķiras no nerealitātes. Tāpēc, ka bez tā nav iespējama turpmākā evolūcija šajā visumā."

Šajā vēstījumā Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara dod mums ļoti svarīgu garīgo praksi, lai attīstītu realitātes un ilūzijas atšķiršanas sajūtu mūsos. Viņš ierosina nodarboties ar šo praksi katru dienu:

"Jums ir nepieciešams pieņemt par likumu un sākt katru dienu analizēt tās nerealitātes izpausmes sevī, kas traucē un kavē jūsu uzvaru. Pacentieties abstrahēties no tās pasaules, kas ir jūsu apkārtnē, un iedomājieties, ka jūs pēkšņi esat nokļuvuši citā pasaulē, Dievišķā pasaulē. Tajā pasaulē nav jums pierasto formu, tajā pasaulē nav nekā, ko vajadzētu darīt ar rokām. Tajā pasaulē nav jārūpējas par ķermeni.

Tā ir Ugunīgā Pasaule. Pasaule, kurā valda ugunīgas domas, pasaule, kas radīta ar domas spēku un kas pastāv, pateicoties Dievišķajai Mīlestībai, kura viena pati aizpilda ar sevi visu Ugunīgās Pasaules brīvo telpu. Pateicoties šai Mīlestībai arī eksistē tā pasaule. Tagad iztēlojieties, kas no tā, kas ir jūsu apkārtnē jūsu pasaulē, var būt vajadzīgs mūsu Dievišķajā pasaulē. Vai jums būs vajadzīgas lietas, kas ir ap jums, nauda, greznuma priekšmeti, ēdiens, apģērbs?Nē, nekas no manis nosauktajām lietām jums nebūs vajadzīgs mūsu pasaulē. Kas tad paliek?

Kas var palikt kopā ar jums mūsu pasaulē?

Es jums pateikšu. Mūsu pasaulē ar jums var palikt tikai jūsu Dievišķās īpašības. Nesavtīgums, uzticība, mīlestība, līdzcietība, dievišķā žēlsirdība, tīrība... Tik daudz ir īpašību Dievišķajā pasaulē, kuras jūs varat paturēt sevī, bet, lai jūs iegūtu šīs īpašības, jums tās ir jāieaudzina sevī jūsu fiziskajā, izpaustajā pasaulē."

Tālāk Varenais Uzvara attēlo mums spilgtu ainu, kā mēs jutīsimies, kad, būdami nepilnīgi, atgriezīsimies mūsu Tēva Mājās:

"... kad pienāks atgriešanās laiks Tēva Mājās, tad jūs tur nonāksiet bez jūsu spožajām drēbēm, kas noaustas no jūsu tikumiem. Neklājas kailam staigāt pa Dievišķo pasauli. Jūs pastāvīgi izjutīsiet uz sevi vērstus Dievišķās pasaules iemītnieku līdzjūtīgos skatienus. Un jums kļūs neērti par bezmērķīgi pavadīto laiku savu zemes iemiesojumu laikā. Tāpēc, balstoties uz to Dievišķās pasaules aprakstu, ko jūs saņemat mūsu vēstījumos, atrodiet sevī spēkus un vīrišķību un atbrīvojieties no savām tīri cilvēciskajām īpašībām un pacentieties iegūt Dievišķās īpašības un pilnīgumu."

Šī vēstījuma nobeigumā Varenais Uzvara deva mums svarīgu atgādinājumu par to, ka mums nemaz tik daudz laika nav palicis eksperimentēšanai fiziskajā pasaulē, un aicina pasteigties, jo tieši fiziskā pasaule dod bezprecedenta iespēju mūsu iekšējiem pārveidojumiem:

"Es nāku, lai vēl reizi atgādinātu jums par jūsu Dievišķību. Tāpēc, ka jūsu burzmā un dienas steigā jūs esat pārāk atrāvušies no realitātes. Laiks ir atcerēties savas īstās Mājas un savu Dievišķo uzdevumu. Nebaidieties izskatīties smieklīgi jūsu apkārtējo cilvēku acīs. Paskatīsimies, kurš smiesies tad, kad jūs nonāksiet Dievišķajā realitātē. Ja es jums saku, ka cikli saīsinās un laiks ir paātrinājies, tad tas nozīmē, ka jums nemaz vairs nav daudz laika palicis jūsu eksperimentēšanai fiziskajā pasaulē. Izpaustās pasaules blīvuma dēļ katra darbība šajā pasaulē dod gandrīz zibenīgu rezultātu. Lai to pašu efektu sasniegtu tad, kad jūs atrodaties Ugunīgajā Pasaulē, jums būs vajadzīgi miljoni gadu. Steidzieties. Jo to, ko jūs viegli varat sasniegt, kamēr atrodaties iemiesojumā fiziskajā pasaulē, nav iespējams sasniegt jūsu uzturēšanās laikā Dievišķajā pasaulē.

Mūsu pasaules viena otru savstarpēji papildina, un tas, kas ir iespējams jūsu pasaulē, nav iespējams pie mums. Diemžēl jums ir jānotic maniem vārdiem. Jo, lai sasniegtu to pasauli, kurā uzturos es, jums būs vajadzīgi miljonu miljoni zemes gadu."

Varenais Uzvara izteica cerību, ka Viņa vēstījums palīdzēs tiem indivīdiem, kuri ir gatavi ļoti straujām dzīves pārmaiņām:

"Tomēr es nezaudēju cerību, ka atradīsies tie cilvēciskie indivīdi, kam katrs mans šīsdienas vēstījuma vārds nesīs tik svarīgu enerģētisko un informatīvo komponentu, ka jūsu dzīve pārmainīsies tik ātri, kā jūs pat nevarējāt iedomāties savos visdrosmīgākajos sapņos."

Neparasti iedvesmojošu vēstījumu, aicinošu uz kosmiskiem plašumiem, mums Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara deva 2007. gada 6. jūlijā caur Sūtnes Tatjanas Mikušinu.

Varenais Uzvara saka:

"Jums ir nepieciešams saprast, ka aiz jūsu blīvās pasaules robežām ir vesels visums."
<...>
"Mēs aicinām jūs uz kosmiskiem plašumiem, mēs gribam, lai jūs savā apziņā iemācītos pamest blīvās pasaules robežas."

Varenais Uzvara vēsta to, ka mēs varam iegūt Brīvību un spēju pārvietoties pa Visuma plašumiem. Tam vajag pārvarēt matērijas pievilkšanu un pacelties nākamajā evolūcijas attīstības posmā:

"... tiklīdz jūsu apziņa sasniedz augstāku līmeni, jūs esat spējīgi atrauties no dzimtās planētas un pievilkties tiem ēterisko Gaismas oktāvu slāņiem, kas ļaus jums iegūt pārvietošanās Brīvību pa šī visuma plašumiem. Jūs iegūsiet šo Brīvības un neatkarības stāvokli no matērijas un no jebkuras planētas un planētu sistēmas gravitācijas. Tomēr tas notiks ar jums ne agrāk kā tad, kad jūs spēsiet savā apziņā pārvarēt jūsu planētas matērijas pievilkšanu."

Jaunas apziņas dzimšanu var panākt ar lielām pūlēm tieši matērijas pretestības dēļ, turpina Varenais Uzvara:

"Šis jaunās apziņas dzimšanas process jūsos ne vienmēr ir nesāpīgs. Tieši tāpat kā caur sāpēm notiek jaunas būtnes dzimšana jūsu pasaulē, tieši tāpat jums ir mokās jāpiedzimst no jauna, lai kļūtu spējīgi nest jauno apziņu. Tā patiešām ir nasta, tā ir nasta, ko nesuši visi pagātnes svētie mocekļi. Pārāk stipra ir matērijas pretestība un pārāk daudz ir spēku, kas darbojas pretī jaunās apziņas un jaunās domāšanas atnākšanai jūsu pasaulē. Tāpēc šis jaunais jums nāk ar tādām grūtībām. Un diezin vai Zemes iedzīvotāju vairums saprot, par ko es runāju."

Varenais Uzvara atceras, ka pirms miljoniem gadu, kad Viņš bija mūsu evolucionārās attīstības stadijā, kādas galvenās grūtības bija Viņa priekšā:

"Pirms daudziem miljoniem gadu es biju jūsu evolucionārās attīstības stadijā. Tagad es mēģinu atcerēties galvenās grūtības, kas bija manā priekšā kā neatrisināma problēma. Un jūs zināt kas tās ir? Tā ir matērijas pievilkšana. Tā ir nevēlēšanās šķirties no blīvās pasaules. Tas līdzinās tam, kā mazs bērns nevēlas izkāpt no sava šūpuļa, lai spertu savu pirmo soli nezināmā pasaulē. Jūs gluži vienkārši baidāties šķirties no sava vecā un pierastā piesaistes stāvokļa matērijai. Matērija – jūsu Māte. Tomēr ir arī Tēvs, kas sauc jūs pacelties augstākā apziņas līmenī. Citādi jūs riskējat palikt savā šūpulī uz mūžīgiem laikiem."

Varenais Uzvara runā par bezbailību, kas mums ir jāattīsta sevī. Viņš atgādina, ka mēs esam nemirstīgi un Dievs par mums rūpējas. "Jaunais vienmēr baida. Tomēr jums nepieciešams attīstīt sevī bezbailību un spēju mainīt savu apziņu. Nav jābaidās ne no kā. Jums vienmēr ir jāglabā savā apziņā tas, ka jūs esat nemirstīgi un Dievs rūpējas par jums."

Varenais Uzvara aicina mūs uz nemitīgu tiekšanos uz Augstākajām pasaulēm, uz pastāvīgu mainīšanos un pastāvīgu spēku sasprindzinājumu:

"Jums tikai ir jāsaglabā savās sirdīs tiekšanās uz Augstākajām pasaulēm. Jums pastāvīgi jāmēģina pārvarēt jums apkārtējās ilūzijas pievilkšanu zemei. Ticiet man, ka jums tagad nav svarīgāka uzdevuma kā uzdevums paaugstināt savu apziņu pāri visām jūsu izveidojušās, nostabilizējušās dzīves izpausmēm. Pastāvīga mainīšanās un pastāvīgs spēku sasprindzinājums. Šajā pastāvīgajā sevis pārvarēšanā jūs esat spējīgi pacelties nākamajā evolucionārās attīstības posmā. Neko nav iespējams sasniegt bez piepūles. Neprieciniet sevi ar domu, ka nākamais posms atnāks pats no sevis un jums nekas nebūs jādara. Nē, jums neizdosies apmānīt Dievišķo Likumu un pārvarēt nākamo pakāpienu uz kāda cita pleciem un ar citu pūlēm.

Visas pūles jums būs jāpieliek pašiem, paceļoties savā apziņā arvien augstāk un augstāk."

Šī ugunīgā vēstījuma nobeigumā Kosmiskā Būtne Varenais Uzvara dod mums nenovērtējamu Mācību par visīsāko ceļu uz Dievišķās apziņas virsotni:

"... jums vēl ir nepieciešams izjust atbildību par tiem cilvēkiem, ar kuriem jūs esat karmiski saistīti. Jums ir jāpasniedz viņiem palīdzīga roka, tieši tāpat kā es tagad pasniedzu jums palīdzīgu roku, dodams šo vēstījumu.

Katram, kam ir augstāks apziņas stāvoklis, ir jāpalīdz tiem, kas ir atpalikuši un aizkavējušies Ceļā. Jums bērnībā mācīja palīdzēt mazākajiem. Tagad jums tas ir jāatceras. Ir daudz cilvēku jūsu apkārtnē, kam vajadzīga jūsu palīdzība un priekšā pateikšana.

Ticiet man, ka nav nekā nozīmīgāka, kas varētu jums palīdzēt jūsu uzkāpšanas Ceļā Dievišķās apziņas virsotnē, kā jūsu palīdzība tuvākajiem. Jūs pat varat paši neiet pa Ceļu, bet vienkārši palīdzēt iet jūsu apkārtējiem cilvēkiem, un kopā ar viņiem jūs pārvarēsiet visus šķēršļus un visas grūtības savā Ceļā."

Rakstu sagatavojusi Marija Flīmane

bottom of page