top of page

IEMĪĻOTĀ NADA

Iemīļotā Nada ir Sestā (violeti zeltaina) Stara – miera, dvēseļu ganīšanas un kalpošanas stara Valdone, kura palīdz Sen Žermēnam Lielajā "izredzēto sapulcināšanā", kas kopā ar Viņu kalpos kopīgai pasaules brīvības lietai. Valdone Nada kalpo arī par Karmas Valdes locekli kā Trešā (rozā) Dievišķās Mīlestības stara pārstāve. Veicot abas šīs funkcijas, Viņa māca Jēzus ceļu – Kristusbūtnes personisko ceļu, kalpojot Dievam un cilvēkiem, kalpojot dzīvībai. Atlantīdā Nada praktizēja dziedināšanas mākslu un kalpoja par priesterieni Mīlestības Templī. Šā tempļa ēteriskā kopija, kas izveidota rozes formā, ir novietota virs Ņūbedfordas (New Bedford) Masačūsetsas štatā.

Citos iemiesojumos Nada savā profesionālajā darbība galvenokārt bija saistīta ar tiesībām, un tāpēc Viņa bija uzkrājusi bagātīgu pieredzi Zemes apspiesto dvēseļu aizsardzībā. Meditāciju laikā par Dieva Likumiem kalpojot templī, Viņa apzinājās, ka Likums ir drošs instruments, kas Mātei ir jāizmanto savu bērnu aizsardzībai pret šīs pasaules ļaunprātību un viltību.

Pēdējā iemiesojumā pirms 2700 gadiem Nada bija jaunākais bērns lielā ģimenē, kur visi bērni izcēlās ar ārkārtīgu apdāvinātību. Trešā Stara Arheja – Mīlestība – Viņa bija pavisam maza meitenīte un iemācīja, kā iegūt Dieva Mīlestību no liesmas un sirds un izstarot to dabas valstībā dzīvībai par svētību. Arī bez tā Trešā Stara Arheja iemācīja Nadu paplašināt trīskārtīgās mīlestības liesmu sirdī Viņas talantīgo brāļu un māsu čakru stimulēšanai, lai savas pieaugušās iekšējās apzinātības dēļ viņi nestu cilvēkiem Labumu un caur mākslu paaugstinātu Dievišķās Mātes kultūru uz Zemes.

Tajā iemiesojumā viņa nolēma atteikties no savas karjeras, izvēloties palīdzēt saviem brāļiem un māsām, viņu vietā sargādama liesmu dziļā meditācijā un lūgšanās.

Dievišķā Valdone Nada palīdz svētkalpotājiem, misionāriem, skolotājiem, dziedniekiem, psihologiem, advokātiem un valsts ierēdņiem – visiem, kas nodarbojas ar kalpošanu, atbildot uz cilvēku vajadzībām, un arī tiem, kam uzticētas rūpes par Dieva bērniem sociālo un veselības aizsardzības pakalpojumu jomā. Protams, ka Nada mīl viņus visus, un Viņa māca svētā darba kā Kalpošanas principus un praksi. Mūsu laikā Iemīļotā Nada atnāk caur Lielās Baltās Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu, lai turpinātu savu apmācību un tā palīdzētu Zemes cilvēcei šajā sarežģītajā laikā.
Savā 2009. gada 17. decembra vēstījumā "Jūs varat sākt kalpošanu tieši tur, kur jūs atrodaties pašreizējā brīdī" Iemīļotā Nada saka:

"Es pirmo reizi nāku caur šo sūtni.

<...>

Jūs savā prātā lolojat kādas cerības, kas saistītas ar jūsu iespējamo kalpošanu Brālībai.

<...>

Ja jums vajag vēl kaut ko bez tā, kas jums jau ir, lai sāktu jūsu kalpošanu, tad jūs darbojaties, sava miesīgā prāta vadīti. Viss, kas jums ir vajadzīgs, lai sāktu savu kalpošanu Brālībai, ir jūsu vēlēšanās. Nekas vairāk nav vajadzīgs.

Jūs varat sākt kalpošanu tieši tur, kur jūs atrodaties pašreizējā brīdī. Visu, ko jūs šajā brīdī darāt, jūs varat novirzīt kalpošanai Brālībai!

<...>

Jebkuru vissīkāko un nenozīmīgāko darbu, ko jūs darāt savā dzīvē, var darīt ar lielu Mīlestību. Ja jūs mazas lietas darāt ar lielu Mīlestību... tad jūs jau kalpojat Brālībai.

<...>

... tikai tad, kad jūs iemācīsieties dzīves sīkumos, ikdienas lietās atrast savu labāko dvēseles īpašību pielietojumu, tikai tad, kad nekādas ārējas nekārtības nespēs izjaukt jūsu iekšējo mieru un harmoniju, tikai tad pavērsies cita iespēja jūsu kalpošanai. Jūs varēsiet izmantot savas jau iestrādātās īpašības jaunajā kalpošanas posmā Brālībai, kas nav atdalāma no kalpošanas Dzīvībai.

<...>

Līdz tam laikam, kamēr jūs neiemācīsieties dzīves sīkumos atrast lielu kalpošanu, jūs nevarēsiet pavirzīties Ceļā.

<...>

Jūsu pasaulē ļoti pietrūkst šīs patiesās kalpošanas īpašības Dzīvībai, kas automātiski ir kalpošana Brālībai, jo Lielā Baltā Brālība par savu galveno uzdevumu izvirza kalpošanu Zemes cilvēcei.

<...>

Jums vajag biežāk padomāt par to, kas jums traucē parādīt dzīvē Dievišķās īpašības, un pamazām, soli pa solim atbrīvoties no visa, kas jums traucē.

Es nebūtu Dievišķā Valdone, ja es nebūtu apguvusi praksē savos iemiesojumos visu šo mācību, ko es jums pasniedzu. Es pabeidzu zemes skolu, un tagad man ir lielākas kalpošanas iespēja cilvēcei.

Nedomājiet, ka jūsu attieksme pret darbu, cilvēkiem, augiem vai dzīvniekiem paliks nepamanīta, ja nav liecinieku jūsu labajiem darbiem vai rīcībai.

Viss tiek saglabāts akašas ierakstos, katra jūsu darbība, doma, jūtas vai rīcība, kā negatīvā, tā pozitīvā. Padomājiet par to un ejiet pa dzīvi uzmanīgi, neatstājot aiz sevis ne astrālos, ne mentālos atkritumus.

Lai visu jūsu gājienu pa dzīvi pavada tikai Mīlestība un rožu smarža!

Ar Mīlestību ES ESMU Nada."

Nada pasniedz Jēzus Svētmītnē, ēteriskajā oktāvā virs Saūda Arābijas. Šajā Svētmītnē daudzi Jēzus skolnieki ir saņēmuši pamācības tieši no Viņa Svētās Sirds. Nadas vadībā viņi iegūst teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas – emociju Dievišķu pārvaldīšanu un pārmērīgu vēlmju ķermeņa kaislību nomierināšanos.

To panāk ar saules pinuma čakru apguvi, kas ir Sestā stara instruments, vieta, no kurienes jūs izstarojat rāmuma un miera vibrācijas. Nadas stars atbilst Zivju laikmeta dispensācijas staram, un Jēzus ir lielais Skolotājs uz šā stara: Viņš – Pasaules Valdnieks. Ejot pa Jēzus Kristus pēdām, Nada mūs māca šo ceļu. Viņa nomainīja viņu Sestā Stara Valdoņa postenī, kad Jēzus ieņēma Pasaules Skolotāja posteni 1956. gadā.

Karmas Valdes locekle

Literatūra:

1. Микушина Т.Н. КНИГА МУДРОСТИ. Послания Владык. – Омск: Издательский Дом «СириуС», 2018.

2. Профет Марк Л., Профет Элизабет Клэр. Владыки и их Обители. Энциклопедия. – М: М-Аква, 2006.

3. Профет Марк Л., Профет Элизабет Клэр. Владыки Семи Лучей. – М: Лонгфелло, 2008.

Nada kalpo arī Rozes Templī; viņas Svētmītne ir virs Ņūbedfordas (New Bedford), Masačūsetsas štatā ASV. Šī svētmītne ir radīta rozes formā, katra tās ziedlapiņa ir istaba, kura pārstāv vienu mīlestības liesmas iesvētījumu.

Šī svētmītne ir Mīlestības Tempļa ēteriskais analogs, kurā kādreiz Atlantīdā Nada bija priesteriene un svētmītnes centrā dega Dievišķās mīlestības liesma, ko Trešā stara brāļi un māsas uzturēja ar Mīlestību zemes evolūciju dziedināšanas labā. Nada ir iesvētīta un meistare uz Rubīna stara ceļa. Viņa māca mūs, kā atvērt sirds rozi, palīdzot izkopt sirds jutīgumu, lai saņemtu Svētā Gara spējas: citas valodas un valodu interpretācijas. Nada velta daudz uzmanības iesvētījumiem un Ūdensvīra laikmeta ģimenes atbalstam. Kopā ar eņģeļu leģioniem, kalpojot jaunatnei, viņa arī palīdz pasaules bērniem.

Valdone Nada joprojām velta lielu uzmanību ģimenes un bērnības lietām.
Savā 2014. gada 26. jūnijā vēstījumā ar T. Mikušinas uzrakstītajiem vārdiem Nada runā:

"ES ESMU Nada.

Es atnācu šodien, lai risinātu mierīgu sarunu par tiem jautājumiem, kas skar gandrīz visus, kuri dzīvo uz planētas Zeme.

Es atnācu parunāt par ģimeni, par māju, par to, kas ir neatņemama cilvēku dzīves daļa un bez kā cilvēku dzīve nebūs pilnvērtīga un harmoniska.

<...>

Tieši ģimene, tās labklājība ir veselas sabiedrības pamatā.

<...>

Vai jūs esat kādreiz padomājuši par to, ka Dievišķas gaisotnes radīšana vairumā ģimeņu tai vai citā valstī spēj vienas paaudzes laikā radīt šajā valstī sabiedriskās attiecības, kas atbilst visaugstākajiem morāles un tikumības kritērijiem?

Tāpēc tieši ģimene, tieši attiecības ģimenē un pret bērniem ir tas, kam sabiedrības progresīvākajai daļai ir jāvelta pūles.

<...>

... kad jūs visu savu dzīvi pakļaujat Augstākajam Likumam, tad arī jūsu attiecības ģimenē veidosies atbilstoši augstiem morāles un tikumības standartiem.

<...>

... es jums teikšu, ka visaugstākajiem tikumības ideāliem vispirms ir jāizaug ģimenē.

<...>

... viss ir svarīgs jūsu dzīvē. Katrs jūsu solis rada sekas, kas var nest laimi vai arī nelaimi. Īstenībā jūs paši esat savas laimes radītāji.

Nepieciešams tikai pastāvīgi saglabāt apzinīgumu un pastāvīgi just savu vienotību ar Dievu.

ES ESMU Nada."

Iemīļotās Nadas muzikālais vadmotīvs ir romance "Rītausma" (Rudžēro Leonkavallo)

 

 

 

Aprakstu sagatavojusi Marija Flīmane

bottom of page