top of page

Katru gadu 8. decembrī ir Mātes Marijas Žēlastības stunda -
īpaša dispensācija, ko dāvājusi Māte Marija.

Vairāk par Žēlastības stundu...

Mātes Marijas zemes dzīve

Vairāk nekā divi tūkstoši gadu mūs šķir no tā laika, kad pa zemi staigāja Māte Marija. Šodien ir grūti noticēt, ka viņai bija zemes dzīve, pilna ar cilvēciskām rūpēm, priekiem un ciešanām. Mēs esam pieraduši uzskatīt viņu par Gaismas Skolotāju, Valdnieci, bet viņai piemita arī zemes cilvēka īpašības. No Mātes Marijas laikabiedru atmiņām un nostāstiem veidojas gluži labi saskatāms tēls...

lasīt vairāk...

Žēlastības stundai veltīts video

ar Mātes Marijas 2007. g. 8. decembra diktāta "Es atnācu šodien, lai atgādinātu jums, ka es vienmēr esmu jums blakus kā mīloša un gādīga māte" ierakstu.


Tekstu lasa Tatjana Mikušina.

Mātes Marijas Vēstījumi,
saņemti ar Tatjanas Mikušinas starpniecību

Mīļotie, jūsu dvēseles uzņēmās smago iemiesojuma nastu šajā Zemei sarežģītajā laikā. Un es varu tikai atgādināt jums to un teikt mierinājuma vārdus un noslaucīt jūsu asaras. Bet jums pienākas turpināt izpildīt savu misiju. Katrs no jums ir ļoti dārgs manai sirdij un šī īpašā saikne ar mani vienmēr sniegs jums palīdzību tajā brīdī, kad jums šķitīs, ka vairs nav spēka un nav iespējams izturēt rupjību un tumsonību ap jums. Savas dzīves visgrūtākajos brīžos atrodiet sevī spēkus, lai domās nonāktu saskarsmē ar mani. Vienkārši padomājiet par mani, un es varēšu parādīt savu klātbūtni jums blakus un dalīt ar jums jūsu nastu. Un jūs izjutīsiet atvieglojumu un spēsiet iet tālāk pa dzīvi un izpildīt savu Kalpošanu līdz galam.

Māte Marija 2010. gada 11. jūnijā

Mātes Marijas Rozāriji

...es no rīta pamodos un jutu Mātes Marijas klātbūtni. Viņa teica, ka nepieciešams sastādīt mazos Rozārijus, lai cilvēki, kuriem nav iespējams veltīt Rozārija lasīšanai vienu stundu katru dienu, varētu lasīt Rozāriju īsajā variantā. Viņa iedeva mazā Rozārija matricu, pēc kuras tie arī ir sastādīti.

Māte Marija lūdza veikt arī visu Rozāriju audioierakstu. Viņa teica, ka Rozāriju ierakstu atskaņošana ar audiotehnikas palīdzību arī attīra telpu, tāpat kā Rozāriju lasīšana.

Lai manu Rozāriju lasīšana būtu
jūsu dzīves vissvarīgākais uzdevums

Sestais Mātes Marijas mazais Rozārijs

Filma - skan mūzika, Rozāriju lasa Tatjana Mikušina

Mātes Marijas Svētība

Filma - gleznas un mūzika

Skanot F. Šūberta Ave Maria, filmā parādītas ievērojamu meistaru - Botičelli, Ticiāna, Leonardo da Vinči, Rembranta, Rafaēla u.c. gleznas, kurās attēlota Māte Marija un ainas no Evaņģēlija.

bottom of page