top of page

Gudrības Valdoņu rekomendācijas Vēstījumu lasīšanai

Gudrības Valdoņu izklāsts Vēstījumos

Kungs Surija 2013. gada 22. decembrī

... pašlaik vienīgā palīdzība, kas var tikt sniegta cilvēcei, ir mūsu vēstījumi un mūsu enerģijas, ko mēs pārvadām jūsu pasaulē ar mūsu vēstījumiem.

Daudziem no jums radīsies jautājums: "Kā gan var mainīt pasauli vēstījumi, ko lasa nedaudzi cilvēki no miljardiem, kas dzīvo uz Zemes?"

Mīļotie, mēs nekad netērējam Dievišķo enerģiju veltīgi. Katra Dievišķā Žēlastība tiek rūpīgi izvērtēta Visuma Augstākajās Padomēs, pirms tā tiek dota.

Mūsu smalkās enerģijas spēj neitralizēt milzīgu daudzumu jūsu pasaules negatīvās enerģijas. Tāds ir mūsu darbs, noturot līdzsvaru uz planētas. Katrs no jums var pievienoties šim gigantiskajam darbam Zemes cilvēces glābšanā. Ar kopīgām pūlēm mēs mainīsim situāciju uz planētas. Jums pietiek katru dienu lasīt vienu mūsu vēstījumu, ko mēs esam devuši caur mūsu sūtni, pēc kārtas tādā hronoloģiskā secībā, kādā tie tika doti.

Mūsu vēstījumi spēj mainīt jūsu apziņas stāvokli, un jūsu apziņas izmaiņām neatvairāmi sekos jūsu apkārtnes pārmaiņas.

Mēs nevaram iepriekš prognozēt situāciju, jo mēs nezinām, cik cilvēku atsauksies mūsu aicinājumam un lasīs mūsu vēstījumus. Ļoti svarīgs ir stāvoklis, kādā jūs uzsākat lasīt mūsu vēstījumus. Tālab, lai jūsu darbs būtu maksimāli efektīvs, jums vajag noskaņoties uz mūsu vēstījumu lasīšanu un lasīt tos tikai visaugstākajā stāvoklī, uz kādu jūs esat spējīgi. Tikai tādā gadījumā jūs spēsiet pārvadīt Dievišķo enerģiju savā apkārtējā pasaulē.

Lai jūs saskaņotos ar mūsu pasauli pirms mūsu vēstījumu lasīšanas, jums ir dots vairāk nekā simt instrumentu, kuru apraksti ir mūsu vēstījumos. Vairākus instrumentus, piemēram, rozārijus vai meditācijas, Sūtne pierakstīja pēc mūsu lūguma.

Lai noskaņotos uz mūsu vēstījumu lasīšanu, jums nepieciešams vismaz stundu pirms vēstījuma lasīšanas veltīt garīgajam darbam.

Nav obligāti jāizmanto visi dotie instrumenti. Izvēlieties to, kas jums vislabāk piemērots: īsās lūgšanas, rozārijus, meditācijas, filmas.

Uzsāciet vēstījumu lasīšanu tikai tad, kad jūs esat pilnīgi harmonizējuši visus savus ķermeņus, domas un jūtas. Mainot sevi, jūs mainīsiet savu apkārtējo pasauli.

Nedomājiet, ka jūsu apziņas mainīšanas darbs būs viegls. Jums būs vajadzīga visa jūsu apņēmība, lai izpildītu visus Valdoņu norādījumus, kas ir mūsu vēstījumos.

Tagad iedomājieties, ka jūs uzņemsiet barību lielos daudzumos visu bez izšķirības un dzersiet dažādus dzērienus neierobežotā daudzumā. Es zinu, ka ļoti daudzi tā arī dara savā dzīvē, aizraudamies ar bagātīgi klātiem galdiem un tieksmi labi paēst. Bet vai nākamajā dienā jūs nejūtaties slikti no negausīgas ēdienu un dzērienu patērēšanas?

Ir ēdieni, kas sader cits ar citu, un ir ēdieni, ko nedrīkst ēst reizē. Starp citu, lielākā cilvēces daļa ir uz tik zema enerģētiskā līmeņa, ka nemaz nav spējīga saprast šīs vienkāršās patiesības, kas bija zināmas pirms tūkstošiem gadu un ko ievēroja visi gudrie.

Kad jūs lasāt ļoti daudzus dažādiem Skolotājiem piederošus diktātus, tad jums apziņā var būt nespēja pārstrādāt tieši tāpat, kā jums ir kuņģa gremošanas traucējumi pēc negausīgas ēšanas.

Jūsu attieksmei pret mūsu vēstījumu lasīšanu ir jābūt ļoti apdomīgai, citādi jūs riskējat sajust iekšēju diskomfortu, neapmierinātību un, kas vēl ļaunāk, pavērst visu savu neapmierinātību pret mūsu sūtni vai Valdoņiem.

Jums vajag ļoti rūpīgi gatavoties katra vēstījuma lasīšanai. Jums ir jānoskaņojas uz Valdoni, kas dod vēstījumu, ar mūzikas palīdzību, ar Valdoņa attēla palīdzību, vai izmantojot lūgšanu vai meditāciju pirms vēstījuma lasīšanas. Tad jūs izlīdzināt savas enerģijas, paaugstināt savu apziņu, un vēstījumi nesīs jums labumu.

Minēšu jums citu piemēru. Saule spīd visiem cilvēkiem un visām dzīvajām būtnēm. Ir cilvēki, kas saprātīgi izmanto saules enerģiju. Viņi uzturas saulē noteiktu laiku, tad viņi taisa pārtraukumu un atkal no jauna ļaujas saules glāstošajiem stariem.

Ir cits cilvēku tips, kas no rīta līdz vakaram atrodas pludmalē saules svelmainajos staros, bet nākamajā dienā cieš no iegūtajiem apdegumiem un temperatūras.

Kas vainīgs, ka viņi guva apdegumus? Saule? Es domāju, ka atbilde ir acīmredzama. Jūs paši esat vainīgi, ka pārmērīgi izmantojāt saules enerģiju.

Enerģijai, ko satur mūsu vēstījumi, nepiemīt tāda redzama iedarbība, bet tik un tā ir pietiekami daudz indivīdu, kas uz ātru roku pārlasa vairākus desmitus mūsu vēstījumu, ne sevišķi iedziļinoties būtībā un pienācīgi nenoskaņojot sevi pirms katra vēstījuma lasīšanas. Rezultāts neliek sevi gaidīt. Pēc kāda laika viņi sāk izjust aizkaitinājumu un pat dusmas.

Kas vainīgs, ka jūs izjūtat šīs jūtas? Sūtne? Valdoņi? Es domāju, ka atbilde ir acīmredzama. Neviens ārpus jums nav vainīgs, ka jūs neievērojat Valdoņu padomus.

Tāpat kā visam jūsu pasaulē, arī mūsu vēstījumiem ir divējāda iedarbība. Ir cilvēki, kas, lasīdami mūsu vēstījumus, ir ieguvuši gludu un līdzenu auru, ir izzuduši tie defekti aurā, kas pavadīja viņus daudzus gadus. Viņi kļuvuši līdzsvarotāki, draudzīgāki. Noregulējušās attiecības ar mājiniekiem. Miers valda viņu dvēselēs un mājās.

Citi, tieši otrādi, pēc mūsu vēstījumu lasīšanas izjūt niknumu, naidu, antipātijas. Viņu aura kūst ar katru dienu, un viņi gluži vienkārši iznīcina paši sevi.

Mīļotie, mēs vēlam jums labu, Mīlestību, harmoniju. Visu to jūs varat saņemt caur mūsu vēstījumiem. Bet jūsos ir ventilis, kas virza enerģiju, kuru satur mūsu vēstījumi, vai nu uz labu, vai ļaunu. Visam jūsu pasaulē, mīļotie, ir divējāda iedarbība. Jūsos atrodas tas mehānisms, kas liek jums vai nu mundri iet pa evolūcijas ceļu, vai nosviež jūs ceļa malā.

Valdonis Kuthumi 2010. gada 14. janvārī

Mēs regulāri atkārtojam mūsu ieteikumus par to, kā strādāt ar mūsu vēstījumiem. Es zinu daudzus cilvēkus, kas neizpilda mūsu rekomendācijas. Daudzas reizes mēs esam runājuši par apdomību darbā ar vēstījumiem un par to, ka nav vēlams lasīt vairāk kā divus vēstījumus dienā. Piemēram, vienu no rīta, otru – vakarā.

Visi vēstījumi satur dažādu Valdoņu enerģijas, kuri dod vēstījumus. Dažreiz enerģijas pieder ne ļoti augstam plānam, bet dažreiz enerģijas pieder ļoti augstam Esamības plānam. Ja jūs sākat lasīt vairākus vēstījumus pēc kārtas, tad jūs pakļaujat savu organismu ļoti lielai slodzei. Jūsu ārējā apziņa var neizsekot šai bīstamībai, jo jūsu miesīgais prāts ir pieradis saskatīt tikai informatīvo komponentu, un tas neņem vērā vēstījumu enerģētisko komponentu.

Es minēšu šādu piemēru. Jūsu organismam ir vajadzīga barība. Kad jūs esat izsalkuši vai jūtat slāpes un iebaudāt maizes gabalu vai izdzerat glāzi tīra ūdens, jūsu organisms izjūt apmierinājumu.

Tātad jums ir jāapzinās, ka sarunājaties ar Valdoņiem, kas ir krietni pārsnieguši jūs pēc sava apziņas līmeņa. Tāpēc vajag, lai jūsos būtu godbijības un cieņas jūtas. Jūs nevarat sarunāties ar Dievu tā starp citu, garāmejot. Jūs nevarat dzert tēju, sarunāties ar kolēģiem darbā, pārbaudīt savu bērnu mājas uzdevumus un tai pašā laikā lasīt mūsu vēstījumus. Ja jūs darīsiet visu to un vienlaikus lasīsiet mūsu vēstījumus, tad jūs radīsiet karmu, kas būs tieši proporcionāla enerģijai, ko satur mūsu vēstījumi.

Vēlreiz brīdinu, ka jūs sarunājaties ar Dievu. Tāpēc jums tas ir jādara ar lielas godbijības trīsām sirdī. Visai jūsu būtnei ir jābūt noskaņotai uz saskarsmi ar Dievu. Jums vajag nolikt malā visas savas lietas un darbus vai, gluži otrādi, nevajag lasīt vēstījumus līdz tam laikam, kamēr radīsies labvēlīgs brīdis.

Ja jūs esat nelīdzsvaroti vai pakļauti kādai negatīvai īpašībai, tad enerģija, ko satur mūsu vēstījumi, izraisīs katra jūsos esošā negatīva pastiprināšanos. Un otrādi, ja jūs esat noskaņoti harmoniski un piepildīti ar iekšēju mieru, tad šis harmonijas un miera stāvoklis pastiprināsies proporcionāli tai enerģijai, ko satur vēstījumi.

Iemīļotais Babadži 2009. gada 5. decembrī

... es vēlos pārliecināties, ka jūs esat veikuši visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, kas vajadzīgi, lasot mūsu vēstījumus.

Tie, kas pirmo reizi lasa mūsu vēstījumus, varētu būt izbrīnīti. Taču tie, kas jau sen lasa mūsu vēstījumus, droši vien ir informēti par piesardzību, kādu nepieciešams ievērot. Vispirms jau jums ir jāapzinās, ka jums ir darīšana ar enerģiju, jo mūsu Vārds nes noteiktu enerģijas lādiņu. Kā katra enerģija, tā prasa uzmanīgu un saudzīgu apiešanos ar sevi, jo citādi mūsu vēstījumu lasīšanas rezultāts var būt neparedzams.

Valdonis Ilarions 2008. gada 2. janvārī

Kāpēc jums ir radusies sajūta, ka nodarboties ar garīgo darbu jūs varat vaļas brīžos, cita starpā, garāmejot?

Līdz tam laikam, kamēr jūs neizstrādāsiet savā apziņā pareizu pieeju garīgajam darbam, jūs nevarēsiet sasniegt nozīmīgus rezultātus.

Man ar nožēlu jāatzīst, ka uzmanības un koncentrēšanās trūkums ir jūsu laika posts. Jūs cenšaties vienlaikus apgūt visdažādāko plānu lietas. Jūs klausāties radio vai skatāties televīizju, sarunājaties pa telefonu un mēģināt lasīt mūsu vēstījumus.

Līdz tam laikam, kamēr jūs neatradīsiet sevī spēku pamest visu un nodarboties tikai ar garīgās barības uzņemšanu, līdz tam laikam tas, ka jūs lasāt mūsu vēstījumus, ne tikai nedos jums pienācīgo labumu, bet būs kaitīgi jūsu attīstībai.

Es jums atklāšu, kāpēc. Ja jūs esat nodarbināti ar kādu laicīgu lietu, piemēram, klausāties moderno mūziku pa radio vai skatāties reklāmu televīzijā, bet tajā laikā mēģināt lasīt mūsu vēstījumu, tad visu enerģiju, ko mēs ieliekam mūsu vēstījumos, jūs kvalificējat nepareizi. Jūsu attīstība nevis virzās uz priekšu, bet jūs ripojat atpakaļ.

Saprotiet, ka jūs sarunājaties ar Dievu, jūs saskaraties ar Valdoņiem, kuri ir jums tālu priekšā un ir pakāpušies augstāk pa evolucionārās attīstības pakāpieniem. No kurienes jūsos ir tik daudz necieņas? Kāpēc jums trūkst elementāras pieklājības saskarsmē ar mums?

Man gribētos, lai jūs pārtrauktu uztvert mūsu doto Mācību, ko mēs dodam caur mūsu sūtni, kā kaut ko pašsaprotamu un ikdienišķu.

Katra vēstījuma nodošanā strādā tūkstošiem Gaismas būtņu. Mēs tērējam dārgo Dievišķo enerģiju, mēs savācam to pa drusciņām un iepludinām mūsu vēstījumos.

... ja jūs nemainīsiet savu attieksmi pret saskarsmi ar Valdoņiem un nespēsiet pārvarēt sevī dažas jūs pavadošas negatīvas rakstura īpašības, tad jūs varat ļoti stipri kaitēt savai dvēselei. Atcerieties, ka tad, kad jūs saņemat Dievišķo enerģiju, jūs paši to virzāt jūsu pasaulē ar savu domu, savu jūtu, savu stāvokļu palīdzību. Kad jūs, lasot mūsu vēstījumus, saņemat enerģiju, nebūdami pienācīgā stāvoklī, jūs tieši tāpat varat to nepareizi izlietot, novirzīt ilūzijas vairošanai, radīt karmu.

Jums jūsu evolucionārās attīstības pakāpē ir ar lielāku atbildību jāizturas pret Dievišķās enerģijas izlietošanu.

bottom of page