top of page
Light pink water lily

Grāmata "Gudrības Vārds 8"

Izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu grāmatu latviešu valodā "Gudrības Vārds 8". Šajā grāmatā ir publicēti deviņpadsmitā cikla vēstījumi, ko Gudrības Valdoņi devuši cilvēcei ar savas Sūtnes T. Mikušinas starpniecību 2013. gada decembrī.

Grāmatā ievietots arī Vienpadsmitais Mātes Marijas mazais rozārijs "Jums vajag pielikt maksimālas pūles, lai atgūtu savā dzīvē Dievu", kas uzrakstīts ar Mātes Marijas 2013. gada 24. decembra vēstījuma tekstu, un Babadži vēstījums "Pienācis laiks revolūcijai jūsu apziņā!", kas dots 2011. gada 25. jūnijā un papildina Kuaņ Iņ vēstījumu šajā deviņpadsmitajā ciklā.

Grāmatai pielikumā ir skaņu ierakstu disks, kurā ir visi šā deviņpadsmitā cikla diktātu audioieraksti, ko veikusi pati Tatjana Mikušina tūlīt pēc katra diktāta saņemšanas tā Dievišķā Skolotāja klātbūtnē, kurš ir devis diktātu.

Līdz ar šīs grāmatas iznākšanu latviešu valodā ir izdoti visi Gaismas Valdoņu vēstījumi, ko cilvēce saņēmusi ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību laikā no 2005. gada līdz 2013. gada decembrim, un visi viņas radītie Rozāriji.

Grāmata "Gudrības Vārds 8" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties arī citas T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/ iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page