top of page

ES ESMU Sanats Kumara, un es nāku šajā dienā, lai pavēstītu pasaulei par jauno iespēju, jauno dispensāciju*, ko Debesis ir nolēmušas dāvāt caur mūsu jauno krievu Sūtni Tatjanu.

Daudziem šāds notikumu pavērsiens būs negaidīts. Un daudzi, lasot šo vēstījumu, pārdzīvos pretrunīgas jūtas. 

Tomēr mēs nevienam neliekam ticēt vai neticēt tam, kas tiks teikts. Mūsu uzdevums ir dot jums šīs zināšanas, jūsu brīvā griba – pieņemt tās vai ne. 

Laiks ir mainījies, ir sācies Jauns Laikmets. Pasaules pietuvojušās cita citai. Tas, kas vēl pirms dažiem gadiem, pat pagājušajā gadā, šķita kā nepiepildāms sapnis, tagad kļūst par realitāti. Mēs iegūstam iespēju runāt caur daudziem, un mēs šo iespēju izmantojam.

Situācija uz Zemes kļūst arvien saspringtāka. Paaugstinās planētas vibrāciju līmenis. Jaunas enerģijas nāk uz Zemi. Lielākā daļa cilvēces izjūt šīs enerģijas kā neiespējamību un bezjēdzību turpināt iet tālāk pa tām maldu takām tumsā, pa kurām tā klīdusi daudzas jo daudzas tūkstošgades.

Tas izpaužas kā neapmierinātība, sirds skumjas un ilgas pēc kaut kā, kam tūlīt būtu jānotiek. Jūtīgāki cilvēki pazaudējuši interesi par savām parastajām nodarbēm. Šķiet, ka nekam no tā, kas agrāk likās nozīmīgs un piešķīra dzīvei jēgu, pašreiz nav ne mazākās nozīmes. Šķiet, ka visas iepriekšējās nodarbes: tukša laika pavadīšana ar draugiem, bezgalīga seriālu skatīšanās, dzīšanās pēc jauniem nieciņiem zaudējušas jebkuru nozīmi. Tas viss atgādina mānīgu svētku spožumu, kas palicis vakardienas svētku vietā. Šobrīd tas viss jau ir zaudējis jēgu.

Jūtīgāki cilvēki savā sirdī sajūt Jaunās Pasaules priekšnojautas, to, kam jānāk nomainīt veco un savu laiku pārdzīvojušo. Lai kā cilvēku apziņa nemēģinātu palikt pierastajā dzīves kārtībā, saglabāt vecās tradīcijas, vienalga, vai tās ir reliģiskās, sabiedriskās vai ģimenes tradīcijas, visu to aizslaucīs nākotnes pārmaiņu vēji. Nav jēgas pretoties šīm pārmaiņām. Tāpēc, ka viss šajā pasaulē ir pakļauts Dievišķajiem cikliem. Arī brīvā griba patiesībā ir ierobežota laikā un telpā. 

Cilvēciskā, iznīcīgā apziņa, kas ierobežota materiālajā pasaulē, uzskata, ka viss šajā pasaulē pakļauts cilvēka gribai vai cilvēku līderu gribai. 

Nē! Laiks izmētāt akmeņus. Laiks akmeņus salasīt. 

Ja audzējs ieperinās cilvēka organismā, tad veselais organisms sāk atbrīvoties no slimajām šūnām. Tieši tāds pats princips darbojas šajā visumā. Ja kāda cilvēku civilizācija koncentrējusies tikai uz savu interešu apmierināšanu, kad tā domā tikai par baudu gūšanu no šīs pasaules, tad tādai civilizācijai jātop iznīcinātai tieši tāpat kā audzējs var tikt izgriezts ķirurģiski. Pretošanās šādā gadījumā ir veltīga.   

Tas, kas nespēj apgūt Jauno Apziņu, Vispārības Labuma, Labā, Sadarbības, Dieva vadības principus, tiks noslaucīts no Zemes virsas tāpat kā nesenā zemestrīce un cunami iznīcināja dažus simtus tūkstošu cilvēku pāris stundās.   

Pārtrauciet tiekties pēc baudām šajā pasaulē. Ir nesalīdzināmi lielāki prieki, kas iegūstami tiem, kuri atver savu sirdi un prātu Augstāko Pasauļu vibrācijām. 

Nav nekā ārpus jums, kas būtu jums nepieciešams. Visas Dievišķās zināšanas un pilnība ir jūsos. Meklējiet šo dārgumu savā sirdī, meklējiet šo pieeju milzīgajām bagātībām, kas ir jūsos. 

Bet par ieeju vajadzēs samaksāt. Ieejas cena ir jūsu ego. Jums jāšķiras no sava es iznīcīgās daļas, no visiem uzkrājumiem savā elektroniskajā jostā, kas gluži kā virves piesien jūs pie Zemes, pie šīs planētas blīvā plāna. Tā grūtsirdība, ko daudzi no jums pašlaik izjūt, ir droša zīme, ka esat noguruši no šīs pasaules izpriecām un esat gatavi saskarsmei ar smalkajām pasaulēm. Viss, kas jums nepieciešams, ir vienkārši izdarīt izvēli un spert soli bezgalībā, atsakoties no vakardienas svētku mānīgā spožuma, spert soli realitātē. Iesākumā vienu, pēc tam otru. Un iet neapstājoties, iet pie jūsu reālās Esamības, pie tā, kas jūs patiešām esat. Nav nekā ārpus jums pašiem, kas kavē jūs virzīties uz augstāko realitāti. Tikai jūs paši sevi kavējat. 

Vai tiešām jūs nespējat tikt galā ar savu dubultnieku, kas maldās šajā nereālajā pasaulē tūkstošiem un tūkstošiem iemiesojumos?  

Jums nav cita Ceļa. Jums vai nu jāsper solis pretī nepārejošai realitātei, vai arī jāpārtrauc sava eksistence kā individualitātei. Vesels organisms pats atbrīvojas no vēža šūnām sevī. Tēlaini runājot, jūs visi atrodaties Dieva vēderā, un jūs domājat, ka Dievs ļaus jums dzīvot pēc jūsu izdomātiem likumiem? Nē, es saku. Viņš vienkārši atbrīvosies no visa, kas neatbilst Viņa Gribai un Viņa Likumam. 

Padomājiet par to, ko es jums teicu. Es ceru satikties ar jums nākotnē caur šo Sūtni vai caur jebkuru citu, kas būs sagatavojis savu svētnīcu, lai uzņemtu mani kā savu viesi.

ES ESMU Sanats Kumara. Om.

Tatjana Mikušina, 2005

_______________________________________________
* Dispensācija (lat. - dispensatio) – izņēmums, atvieglojums (tulk.piez.)

Laiks ir mainījies

Sanats Kumara  2005. gada 4. martā

​Vēstījuma video:​

https://youtu.be/l7flWD5lOBk

bottom of page