top of page
Light pink water lily

Grāmata "Grēku nožēlošana glābs Krieviju"

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā autoru kolektīva uzrakstīto grāmatu "Grēku nožēlošana glābs Krieviju. Par cara ģimeni" latviešu valodā.

 

Grāmata veltīta Krievijas pēdējam imperatoram Nikolajam II Romanovam un viņa ģimenei. Šajā darbā autores ir sniegušas objektīvu skatījumu uz notikumiem Krievijā pirms gadsimta, pamatojoties uz tā laika dokumentiem un laikabiedru atmiņām. Sniegts ieskats Romanovu dinastijas pirmsākumu vēsturē un 20. gs. sākuma notikumos Krievijā.

 

Ar dziļu cieņu un pietāti aprakstīta cara ģimenes dzīve, bērni un viņu audzināšana, detalizēti raksturots katrs ģimenes loceklis. Lasītājs var gūt pilnīgu priekšstatu par šīs ģimenes ļoti augstajām morālajām īpašībām, bezgalīgo Tēvzemes mīlestību un uzticību Dievam.

Grāmatā aprakstīta arī traģiskā visas cara Nikolaja II ģimenes nošaušana 1918. gadā un skaidri norādīts, ko Krievijas tautai, kas apzināti vai neapzināti to pieļāva, nozīmēja šis noziegums: gadsimtu ilgas nebeidzamas ciešanas, kari, miljonu upuri, kad tauta novirzījās no Dieva paredzētā ceļa: sabiedrības attīstības uz augstāko garīgo un tikumisko principu pamata garīgi apgaismota cara vadībā.

Grāmatā arī norādīts, kā Krievijai var no jauna pavērties gaišais attīstības ceļš: katram sabiedrības loceklim savā sirdī ir jānožēlo pastrādātie grēki un noziegumi. Tautai ir jāatgriežas pie Dieva.

Grāmata domāta plašai lasītāju auditorijai. Tā palīdzēs labāk saprast gan gadsimtu senos vēsturiskos notikumus, gan mūsu dienās notiekošo kā pagātnes kļūdu sekas. Bet pats galvenais - saskatīt iespēju nožēlot pagātnes kļūdas, lai atgrieztos uz Dievišķa attīstības ceļa nākotnē.

Grāmata "Grēku nožēlošana glābs Krieviju" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu)

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/
iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

bottom of page