top of page
Light pink water lily

Grāmata "Sarunas par karmas likumu"

Izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Tatjanas Mikušinas grāmatu "SARUNAS PAR KARMAS LIKUMU". Šajā grāmatā apkopoti ar Tatjanas Mikušinas starpniecību saņemtie Gudrības Valdoņu vēstījumi par mums visiem tik ļoti svarīgo un visai sarežģīto Karmas likumu un tā darbības izpausmēm mūsu dzīvē.

Šī unikālā grāmata, lasot to uzmanīgi, iedziļinoties un pārdomājot, spēj pilnīgi mainīt visu mūsu dzīvi.

Kaut arī Karmas jeb Cēloņu un seku likums ir viens no Visuma pamatlikumiem, kas ir spēkā visā Visumā, diemžēl modernā Zemes cilvēce rietumu pasaulē par to ir ļoti vāji informēta. Pieņemts uzskatīt, ka zināšanas par Karmas likumu nāk no austrumiem, no budisma, taču patiesībā šī likuma galvenās tēzes ir visās reliģijās un patiesajās senajās mācībās (kristietībā, islāmā, zoroastrismā u.c.).

Formulu "ko sēsi, to pļausi" būs dzirdējis katrs, taču, lai apzināti darbotos savā dzīvē, nepieciešamas plašākas un dziļākas zināšanas.

Grāmatā ir atlasīti Sūtnes Tatjanas Mikušinas pierakstītie Gudrības Valdoņu vēstījumi, kuros atklātas zināšanas par karmu kā mūsu pagātnes nepareizo izvēļu izkropļotās enerģijas uzkrājumu mūsu zemākajos ķermeņos. Sīkāk skaidroti dažādi karmas tipi: nabadzības un bagātības karma, nepareizas darbības un bezdarbības karma un daudzi citi, arī labā karma. Tiek doti ieteikumi, kā atstrādāt negatīvo karmu un kā neradīt jaunu karmu. Izskaidrota Karmas likuma darbība un tās izpausmes mūsu dzīvē, pievēršot uzmanību likuma pārkāpšanas sekām.

"Ja zināšanas par Karmas likumu jeb Atmaksas likumu būtu plaši izplatītas Zemes cilvēku vidū un īpaši jaunatnes vidū, tad izdotos novērst daudzus cilvēku pārkāpumus, ko viņi izdara savas gara tumsības dēļ.

Karmas Likuma zināšana ir pirmais solis, kas nepieciešams jebkuram indivīdam, lai negrēkotu un darbotos pēc Dievišķajiem principiem savā dzīvē.

Tāpēc galvenais uzdevums tuvākajā laikā katram no jums būs iepazīstināt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu ar Karmas jeb Atmaksas likumu.

Vislabākais būs jūsu personīgais paraugs, ko jūs rādīsiet savam bērnam, savai ģimenei, saviem darba kolēģiem."

Iemīļotais Surija 2005. gada 23. jūnijā

Grāmata "SARUNAS PAR KARMAS LIKUMU" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var iegādāties arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties arī citas T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/
iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page