top of page
Light pink water lily

Grāmata "Sūtne"

Izdevniecības "Sol Vita" apgādā iznākusi grāmata "SŪTNE". Tās autore sastādītāja Olga Ivanova grāmatā ir iekļāvusi Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas rakstus, intervijas, sarunu pierakstus, citātus no viņas publiskajām runām, kur viņa stāsta par savu misiju uz Zemes, atklāj Gudrības Valdoņu Mācības būtību, dalās savā pieredzē, kā atrast Dievu sevī, un par daudz ko citu.

Latvijas žurnālistes L. Zītaras rakstā ir izstāstīts T. Mikušinas dzīves gājums un atklāts, kā viņa kļuva par Lielās Baltās Brālības Sūtni. Grāmatas autore sastādītāja O. Ivanova sniedz nelielu ieskatu sūtnes ikdienas darbībā un attiecībās ar saviem palīgiem.

Tatjanas Mikušinas vārds ir pazīstams visā pasaulē, jo viņas grāmatas ir tulkotas un izdotas 20 pasaules valodās, bet – maz ir to, kas zina viņas vārdu, jo zina tie, kas grib izprast sevi, saprast, kāpēc cilvēks dzīvo uz planētas Zeme, kāpēc sabiedrība ir tā iekārtota, un vai var to padarīt labāku.

Katrā ziņā tūlīt var rasties jautājums: kā T. Mikušina to zina? Tieši viņa to zina tāpēc, ka pašlaik tieši viņa ir Visuma, Kosmisko, Dievišķo Zināšanu pārnesēja uz Zemi. Tie cilvēki, kas visā pasaulē ar pateicību lasa viņas grāmatas, par to ir pilnīgi pārliecināti. Par to nešaubīgi pārliecināti ir arī tie cilvēki, kas lasa ar pavisam citu mērķi vai arī nemaz nelasa, bet mēģina cīnīties pret autori ar rupjām un rafinētām metodēm, jo saskata viņā un viņas grāmatās reālu apdraudējumu savai pašu labklājībai, savai mierīgi un bagātīgi iekārtotajai pasaulītei.

Tiem, kas ar visu sirdi un dvēseli pieņēmuši Gudrības Valdoņu Mācību, ko mūsu fiziskajā pasaulē atnesusi sūtne T. Mikušina, šī grāmata būs kā ilgi gaidīta dāvana, kas vēsta par diženo Kalpošanas paraugu cilvēcei, – Kalpošanu, ko absolūtā Mīlestībā uzņēmusies ārēji vienkārša, bet ļoti neparasta krievu sieviete ar ārkārtīgi augstu garīgās attīstības līmeni, ko mēs – parastie cilvēki nespējam ne īsti saskatīt, ne saprast, ne pienācīgi novērtēt. Taču viņas iedvesmojošais paraugs arī mūs aicina uz Dievišķās Gudrības augstajām virsotnēm.

Grāmata "SŪTNE" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/
iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page