top of page
Light pink water lily

Grāmata "Gudrības Vārds 9"

Izdevniecība Sol Vita laidusi klajā kārtējo Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu grāmatu latviešu valodā "Gudrības Vārds 9". Šajā grāmatā ir apkopoti divdesmitā cikla vēstījumi, ko Gudrības Valdoņi ar savas sūtnes T. Mikušinas starpniecību ir devuši cilvēcei no 2014. gada 20. līdz 29. jūnijam Grieķijā.

Šī cikla vēstījumos īpašu vietu ieņem Gudrības Valdoņu brīdinājumi par sarežģīto stāvokli, kādā pašlaik ir nonākusi cilvēce. Izskan Viņu aicinājumi Mācības sekotājiem pastiprināt lūgšanas un konkrētas darbības fiziskajā pasaulē, lai veicinātu cilvēces karmas nastas atvieglošanu un Zemes cilvēcei pavērtos vieglāks ceļš.

Grāmatā ievietots arī "Elohima Miera Rozārijs 2", ko Sūtne T. Mikušina uzrakstījusi, izmantojot Elohima Miera 2010. gada 4. janvāra vēstījuma tekstu.

Grāmatai pielikumā ir skaņu ierakstu disks, kurā ir visi šā divdesmitā cikla diktātu audioieraksti, ko veikusi pati Tatjana Mikušina tūlīt pēc katra diktāta saņemšanas tā Dievišķā Valdoņa klātbūtnē, kurš ir devis diktātu.

Grāmata "Gudrības Vārds 9" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties arī citas T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/ iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page