top of page
Light pink water lily

Grāmata "Labais un Ļaunais"

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā Tatjanas Mikušinas grāmatu "Labais un ļaunais" latviešu valodā (ar apakšvirsrakstu "Pārdomas, Helēnas Blavatskas "Slepeno Doktrīnu" lasot").

Šī grāmata ir uzrakstīta Gudrības Valdoņu vadībā, kuru vārdi tagadējai cilvēku paaudzei ir zināmi: Sanats Kumara, Gautama Buda, Kungs Maitreija, Jēzus Kristus, El Morija.

Grāmatā ir skaidrotas zināšanas, kas 19. gs. tika dotas cilvēcei ar J.P. Blavatskas starpniecību - viņas grāmatā "Slepenā Doktrīna".
Tatjanas Mikušinas grāmatā "Labais un ļaunais" ir mūsdienu cilvēcei uztveramā formā izgaismots jautājums par tā saucamo Lucifera krišanu, eņģeļu krišanu un cilvēces krišanu. Ir pateikta Patiesība par šiem gadsimtu laikā cilvēku apziņā samudžinātajiem tematiem.


Grāmatu ar interesi varēs lasīt visi, kurus vairāk vai mazāk interesē ezotēriskas tēmas un būtiskas zināšanas.

Labais un ļaunais. Jeļenas Blavatskas "Slepenā doktrīna" Tatjanas Mikušinas individuālā interpretācijā. Šī grāmata ir nozīmīgs ieguldījums grāmatu krājumā, kurās tiek pētīts un izgaismots Jeļenas Blavatskas apbrīnojamais literārais darbs. Tatjana Mikušina ir iedziļinājusies pašā "Slepenās doktrīnas" dziļākajā būtībā, lai izceltu gaismā patiesību par mūžīgo Labā un ļaunā jautājumu. Mēs tiekam vesti cauri Zemes cilvēces evolūcijas vēsturei, cauri lielo rasu un kontinentu augšupejai un pagrimumam, mums tiek parādītas garīgās būtnes, kuras nākušas mums palīgā, iekļaujoties mūsu evolūcijā un virzot to. Tatjana meistarīgi tiek galā ar mītiem par "krišanu" un eņģeli Luciferu, un pāriet pie Atklāsmes grāmatas pētījuma. Šī grāmata ir būtiski nepieciešama visiem, kuri dziļi studē Mūžīgo Gudrību, jo tajā meistarīgi savīti fascinējošie seno zināšanu pavedieni lasītāja labākai izpratnei. No "Labā un ļaunā" lasīšanas sākuma līdz pašam pēdējam vārdam mani aizrāva grāmatas strauji kustīgais vēstījums. Kā raksta Tatjana, saskaņā ar ļoti senu likumu "pastāv nepieciešamība pēc pretēju, bet vienādi pareizu principu samērojamības. Patiesībai jātiek saglabātai noslēpumā. Patiesībai jātiek pasludinātai."

 

Ēriks MakGou (Eric McGough) Anglijas Teozofijas biedrības prezidents

Grāmata "Labais un ļaunais" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu)

adrese:

Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/
iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page