top of page
Light pink water lily

Grāmata MĀTE MARIJA

Sērijā "Gudrības Valdoņi" izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Tatjanas Mikušinas grāmatu "Māte Marija". Šajā sērijā iznāk grāmatas, kurās apkopoti mūsdienu cilvēcei vairāk pazīstamo Dievišķo Skolotāju vēstījumi, ko viņi devuši cilvēcei ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību. Katram Gudrības Valdonim ir savas raksturīgās vibrācijas. Katrs no viņiem centās nodot mums, tagad dzīvojošajai cilvēku paaudzei to, ko uzskatīja par vissvarīgāko pašreizējā pārejas laikā.

Svētā Dievmāte, Debesu valdniece, Šķīstā Jaunava, Māte Marija... Katrs viņas žēlsirdības un līdzcietības vārds ir teikts Zemes cilvēkiem. Nav cilvēcei tuvāka Dievišķā Valdoņa nekā Valdone Māte Marija.

Ir zināmi daudzi notikumi, kad Dievmāte ir parādījusies lielajiem Svētajiem – Radoņežas Sergijam un Sarovas Serafimam. Šķīstā Jaunava vairākkārt ir parādījusies daudziem cilvēkiem XX gadsimta laikā. Plaši zināmi Viņas parādīšanās notikumi bērniem Portugāles pilsētā Fatimā un ciematā Medžugorje (Bosnija un Hercegovina).

"Priekšā ir gaiša iespēja, kas var tikt izpausta.

Es lūdzu jūs atrast savās sirdīs tās absolūtās Mīlestības jūtas, kas šajos grūtajos laikos spēj parādīt glābiņu daudzām noklīdušām dvēselēm.

Es aicinu jūs uz visaugstākajiem jūsu apziņas stāvokļiem.

Lūdzieties tajā valodā, kurā jūs varat, ar tiem vārdiem, ko jūs zināt.

Tiecieties uz mani, un es būšu tur, kur jūs raidāt savu lūgšanu."

Mīļotā Māte Marija
2011. gada 23. jūnijā

Māte Marija ir Krievijas aizbildne, taču viņas sirdij dārgi ir visi Dieva dēli un meitas, viņai mēs visi esam viņas bērni, kā viņa teic savā vēstījumā. Viņa atsaucas uz katru lūgšanu un saucienu pēc palīdzības. Viņas vēstījumos skan aicinājums pārskatīt vērtību un savstarpējo attiecību sistēmu visās dzīves jomās, saglabāt apziņu saskaņā ar Dievišķo realitāti un veltīt laiku lūgšanām; kas dotas apziņas paaugstināšanai.

Grāmatā ievietoti Mātes Marijas vēstījumi, kas saņemti laikā no 2005. līdz 2013. gadam, kā arī jaunākie Mātes Marijas mazie rozāriji (9, 10).

Grāmata "Māte Marija" ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


To var nopirkt arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu).

adrese: Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)

Izdevniecības Sol Vita interneta vietnē http://www.solvitasgramatas.lv/
iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā.

Grāmatu pa pastu ar pēcmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita:

adrese: Izdevniecība Sol Vita Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012
telefoni:
67310761
29570036 (mob.)
e-pasts: solvita.izd@apollo.lv

Lai mūsu pateicība Dievišķajiem Gaismas Skolotājiem - Gudrības Valdoņiem

un viņu sūtnei Tatjanai Mikušinai!

bottom of page