top of page

GUDRĪBAS VALDOŅA VĒSTĪJUMI
2020. gada jūnijs, decembris

Es atnācu, lai vēlreiz atgādinātu jums galvenos Mūsu Mācības postulātus

Kungs Maitreija 2020. gada 19. jūnijā

   ... "... tikai nenozīmīga daļa no tiem cilvēkiem, kas iepazinuši mūsu Vēstījumus, izmanto tos savas dvēseles attīstībai. Un ir ļoti maz mūsu čhēlas, kas iet Iesvētījumu Ceļu.
Viņu Ceļš ir pašuzupurēšanās ceļš, pašatteikšanās, pašatdeves un kalpošanas ceļš. Viņi neļausies nekādiem kompromisiem ar savu sirdsapziņu, pieņemot jebkādus lēmumus fiziskajā plānā. Viņi drīzāk ziedos savu dzīvību, nevis pieņems daudzus vilinājumus fiziskajā plānā, kuri galu galā izraisīs dvēseles bojāeju.
Tagad ir pienācis laiks, par ko mēs daudzkārt brīdinājām: graudu atdalīšana no pelavām. Neviena dvēsele, kas izvēlējās iluzoro pasauli, nevarēs pāriet jaunajā kosmiskā cikla posmā. Pienāk laiks, kad viss vecais, kas balstījās uz savu lietu, paradumu, kaislību un netikumu pastāvēšanu, nevarēs pastāvēt Jaunajā Laikmetā."

 

lasīt vēstījumu... 

No tā, ciktāl jūs varēsiet saglabāt savu Liesmu tumšajos laikos,
būs atkarīgs planētas liktenis

Sanats Kumara 2020. gada 19. decembrī

"...Es runāju jums, mīļotie, manas ērgļa ligzdas putnēni. Tieši tagad jums stāv priekšā grandiozs visu jūsu spēku sasprindzinājums un iespējas, lai tās jūsu apkārtējās dvēseles, kas saglabājušas savu ticību un uzticību, izglābtos.
Bez garīgās jomas kārtības ieviešanas ir neiespējami sakārtot visas pārējās cilvēku darbības sfēras. Nepatiesi, melīgi, Hierarhiju un Mūsu Sūtni necienoši cilvēki nevar mainīt nepieciešamās pārmaiņas garīgajā jomā. Bet bez šīm pārmaiņām ir neiespējamas Dievišķās pārmaiņas visā pasaulē.


Smagi laiki pienākuši. Atgādinu jums, ka šie laiki ir nosacīti ar apzinīgāko cilvēces progresīvākās sabiedrības daļas izvēli. Šajā sarežģītajā laikā iemiesojumā tika sūtīti labākie. Ļoti žēl, ka vairums no viņiem vai nu izdarījuši nodevību, vai nogājuši no Ceļa, aizrāvušies ar dančiem Zelta Teļa priekšā.. Toties tagad ir uzskatāmi redzams, kā cilvēces labākās daļas izvēle ietekmē ne tikai veselu valstu, bet arī visas pasaules likteni.


Nobeigumā aicinu Mūsu uzticamos un uzticīgos gatavoties smagiem laikiem. No tā, ciktāl jūs varēsiet saglabāt savu Liesmu tumšajos laikos, būs atkarīgs planētas liktenis. ES ESMU Sanats Kumara. Ja nebūtu mana ļoti lielā Mīlestība pret cilvēci, Es nenāktu šodien dot Vēstījumu ar šo pasaules situācijas skaidrojumu. OM."

lasīt vēstījumu...    

bottom of page